Pimaş Görüntüleme

Pimaş Görüntüleme

Evlerinizde ve iş yerlerinizde lavabo,mutfak ve tuvalet gibi alanlarda kullanılan gider borularına pimaş denmektedir.Yanlış kullanım veya yabancı cisim atılması sonucu pimaş borularda tıkanıklık yaşanaktadır. Pimaş görüntüleme cihazlarımız ile tıkanıklığın neden olduğunu hızlıca tespit ederiz. Robotlu kılavuzlar ile oluşan tıkanıklığı kısa süre içerisinde açarız.

Profesyoneller dışında kendi yapmış olduğunuz yöntemler pimaş borularına ciddi boyutlarda hasar vermektedir. Kırılabilir, çatlayabilir bunların yanı sıra sizlere tuvalet, banyo tadilatı gibi ciddi tadilatlarda doğurabilir. Günümüzde pimaş görüntüleme sistemleri sayesinde tıkanıklığın sebebinden neresinde olduğuna kadar her şey çok net tespit edilebilmektedir.

Dere tesisat garantisinde yaptığımız her işin kefili oluyoruz. Firma olarak müşteri memnuniyetine önem veriyor ve sizleri en az hasarla bu işten kurtarmaya çalışıyoruz. İşin içinden çıkamıyor musunuz? En az hasarla bu sorunlardan kurtulmak mı istiyorsunuz? O zaman profesyonel ekibimizle, üstün teknolojik makinelerimizle en doğru hizmeti size verebileceğimizden şüpheniz olmasın. Bizimle iletişime geçerek garantili ve uygun fiyatlı hizmetlerimizle buluşabilirsiniz.

Pimaş görüntüleme

Kameralı Pimaş Görüntüleme

Pimaş borularınız yani atık su gider borularınızın neresinde tıkanıklık olup olmadığının tespit edilmesi gerekmektedir. Bunun içinde son teknolojinin üretmiş olduğu üstün görüntüleme özelliğine sahip akıllı kamera görüntüleme sistemleri ile pimaş borularda görüntüleme yapıyoruz. Renkli kameralar ile yapılan bu işlem istenildiği zaman müşterimize gösterilmektedir. Kanal görüntüleme kamerası ile çözümsüz gibi gözüken veya sizlere oldukça yüksek maliyetler çıkartan pimaş borularında meydana gelen tıkanıklığı sorunsuz bir şekilde çözüyoruz. Borularınızı kontrol ettiğimiz ekipmanların tümü en iyi markalarındır. Kullanmış olduğumuz detektörlerle tıkanıklığın sebebini ve yerini önceden tespit edebiliyoruz.

Pimaş içi görüntülendikten sonra tıkanıklığın sebebini belirlemiş oluruz. Tıkanıklığın sebebi tespit edildikten sonra firmamız robot teknolojisini kullanarak tıkanıklığı açmaktadır. Tıkanıklığa neden olan yerin en yakınından öze aparatlara sahip cihazlar ile girilir. Tıkanıklığı parçalama ve püskürtme yöntemi kullanılarak ilk önce parçalayarak daha sonra da tazyikli su ile parçalanmış olan pisliklerin ana gider hattına atılması sağlanır. Bu yapılmış olan yöntem giderlere zarar vermez, çevreyi kirletmez. Firmamız bünyesinde çalışan uzman personeller sizlere ek bir maliyet çıkartmadan bu işlemleri sorunsuz bir şekilde çözmektedir.

Görüntülü Pimaş Tıkanıklığı Açma

Günümüzde bu kadar yaygınlaşmış teknolojinin olmasına rağmen halen eski usulleri kullanarak tesisat problemlerini gidermeye çalışan firmalar bulunmaktadır. Bu şekilde yapılan çalışmalar sonucunda pis suların taşması, tuvaletlerin veya banyoların kırılması, fayansların kırılması gibi birçok yüksek maliyet taşıyan sorunlar karşınıza çıkabilir. Bunların yanında yapılan iş çözümsüz kalmaktadır. Firmamızla iletişime geçtiğiniz zaman öncelikle profesyonel ekiplerin aracılığıyla tıkanıklığın sebebi en ince ayrıntısına kadar araştırılıyor. Ardından yeri ve nedeni tespit ediliyor. Sorunların sebebi tespit edildikten sonra çözümlere başlanıyor. Fakat günümüzde sorunların nedenini araştırmadan direk çözüme gitmeye çalışan birçok firma bulunmaktadır.

Dere tesisat garantisinde yaptığımız her işin kefili oluyoruz. Firma olarak müşteri memnuniyetine önem veriyor ve sizleri en az hasarla bu işten kurtarmaya çalışıyoruz.

kameralı görüntüleme pimaş