Petek Temizliği Fiyatları

Petek temizliği fiyatları dairedeki peteklerin adetine göre değişmektedir. Peteklerin temizliği bakımı kombinizin ve tesisatınızın sağlığı için önemli bir bakımdır. Unutmayalım ki su tesisatın kanıdır ve daima temiz, tortusuz ve kireçsiz su bulunması önemlidir. Uzun süre petek temizliği yapılmayan tesisatlarda kombiler çok sık arızlanır ve petekler ısınmaz. Tesisat tıkanır ve su geçişi olmaz ve bu durum kombi motoruna ciddi zarar verir.

Petek temizleme fiyatları izmir’de merkez ilçelerde sabit fiyattır sadece merkez dışında kallan ilçelerde farklılık gösterebilmektedir. Profesyonel ekip anlayışı ili hizmet vermeye devam eden ve bu konuda kaliteli hizmet anlayışını benimseyen firmamız, bu konuyu ihmal etmemenizi tavsiye etmektedir. Kalorifer peteği temizleme fiyatları ile meydana getirilen hizmet seçeneklerimiz  yaz-kış geçerlidir.

Kış ayları yaklaştığında, petek ve kombi temizliği telaşı başlar. Peteklerin temiz olması en az kombi bakımı kadar önemlidir. Kalorifer petek temizliği fiyatları 2022, özel makinelerle gerçekleştirilen temizlik işlemleri, sizlere doğalgaz tasarrufu sağlar. Ayrıca kombinin çalışma düzenini dengeler. Petek Temizleme Fiyatları işlemi yapacak olan firmanın, tecrübesine ve kullandığı makinasına, petek sayısı ve uzunluğuna göre değişmektedir. Petek temizliği yapan ekipler, yerinde temizlik işlemi gerçekleştirerek, aynı zamanda zamandan tasarruf sağlamaktadır.

Peteğinizin bir kısmı soğuk, bir kısmı sıcaksa, tıkalı anlama gelir. Faturaların yükselmesi ve odanın ısınmamasına yol açar. Temizlenmeyen petekler, boşa giden doğalgaz faturası anlamına gelir. Bu sebeple kışa girmeden kombi bakımı kadar önemli olan petek bakım işlemlerini gerçekleştirmenizi öneririz. Hizmet kalitesini güncelleyen firmalar, bu konuda etkili yöntemleri tercih ederek, temizleme işlemini sorunsuz bir şekilde gerçekleştirmektedir.

petek temizliği fiyatları

Petek Temizliği Fiyatları 2022

Kış ayları yaklaştığında, petek ve kombi temizliği telaşı başlar. Peteklerin temiz olması en az kombi bakımı kadar önemlidir. Kalorifer petek temizliği fiyatları 2022 İzmir kategorisinde, özel makinelerle gerçekleştirilen temizlik işlemleri, doğalgaz tasarrufu sağlar. Firmamız petek temizliği, kombi bakımı konusunda ücretleri her geçen Sene piyasa şartlarına göre ve daire-işyeri büyüklüğüne veya petek sayısına göre belirlemektedir. Petek temizleme, kombi bakımı, yerden ısıtma sistemleri temizliği alanında kaliteli cihazlar, araç-gereç ve ekipmanlarımızla uzun senelerin tecrübesi ile hizmet veriyor. İzmir’de petek temizleme ve kombi bakımı alanında önder firmalardan birisi olarak Dere tesisat müşteri memnuniyet odaklı iddiamızı sürdürmekteyiz.

Petek temizliği yaptırmadan önce ustalarımızla görüşebilir, kafanıza takılan tüm sorulara yanıt alabilirsiniz. Petek temizleme servisimiz, İzmir ve merkez ilçelerinde en kaliteli hizmeti vermek için 7/24 hizmetinizdedir. 2022 petek temizleme fiyatları ve Petek temizleme uygulaması hakkında bilği edinmek için bizi arayabilir ve fiyat bilgisi alabilirsiniz.

Petek Temizliği Ne Zaman Yapılır

Petek temizliği en geç 2 yılda bir defa yapılmalıdır, zamanında temizliği yapılan tesisat daha az doğalgaz sarfiyatı yapar ve faturanız düşük gelir. Aynı zamanda petekleriniz ısınmıyorsa veya üstü sıcak ama alt kısımları soğuk oluyorsa petek temizliği yapılması gerekmektedir. Petek temizliği sırasından kombinizin filtrelerinide temizliyoruz ve tesisatınızın tüm damarlarını açıyoruz diyebiliriz. Tıkalı olan kalorifer petek tesisatı ısı kaybına neden olur ve kombi istenilen ısıya ulaşamayacağı için daha fazla doğalgaz sarfiyatı yapar. Bu durum ay sonu doğalgaz faturanıza yansır ve yüksek meblalar ödemek durumunda kalabilirsiniz.

Petek ve kalorifer sorunlarında en çok karşılıaştığımız sorunları sizler için madde madde sıralıyoruz. Bunlardan hiç biri sizin sorununuz olmayada bilir veya hiçbir sorun da olmayabilir ama petek temizliği yaptırmanız gerekmektedir. Çünkü su tesisatın kanıdır.

  • Petekleriniz ısınmıyorsa
  • Kalorifer peteklerinizin üstü sıcak fakat altı soğuk ise
  • Odanızı ve evinizi bir türlü ısıtamıyorsanız
  • Kombiniz sık sık arıza veriyorsa
  • Doğalgaz faturanız yüksek geliyorsa
  • Kalorifer tesisatınızdan ses geliyorsa

Petek Temizliği Nasıl Yapılır

Petek temizliğinin ne olduğundan biraz bahsetmek gerekirse odalardaki peteklerin tek tek temizlenmesi işlemdir. Yaz aylarında boşta kalan ve çalışmayan kombiler nedeniyle peteklere sıcak su gitmemiştir ve geçen seneden kalan sıcak su artıkları da yaz boyunca kuruyarak oralarda kendilerine yer edinmişlerdir. Bu kuruma aynı zamanda paslanma, tortulaşma ve çamurlaşma yapmaktadır. Bu durum hem peteklerinizi tıkar ve su geçisini engeller hemde kombinize büyük zararlar verebilmektedir.

Petek temizliği nasıl yapılır dersek, banyonuzda bulunan havlupan veya petek sökülerek tesisata cihazımızı bağlıyoruz. Kombinizi devre dışı bırakıyoruz ve en son işlem bittiksen sonra tekrar çalıştırıyoruz.  Tesisata bağladığımız cihaz ile diğer peteklerinizi sökmeden evinizi kirletmeden tüm peteklerinizi teker teker temizliyoruz. Yaptığımız bu işlem yaklaşık olarak 2 saat sürmektedir. Aynı zamanda kombinizn filtrelerinde temizliyoruz ve tekrar çalıştırıp peteklerinizin ısısını kontrol edip teslim ediyoruz. Petek temizliği fiyatları hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

petek temizliği fiyatları izmir

İzmir Petek Temizliği Fiyatları

İzmir petek temizleme fiyatları merkez ilçelerde sabittir fakat evinizde ki peteklerin sayısna göre değişmektedir. Petek temizleme fiyatları birçok etkene göre değişiklik göstermektedir. Ayrıca petek temizliği işlemi yapılan kalorifer peteklerinin sayısı, modeli, ısıtma sistemi ve cinsi de önemlidir. Alüminyum petekler temizleme işleminin en pahalıya, panel petekler ise en ucuza yapılmaktadır. Petek temizliği işlemi yapacak olan firmanın, ayrıca kombi bakımı işlemini de gerçekleştirmesi gereklidir. Bu da temizlik işleminin fiyatlarında değişiklik görülmesine neden olabilir. Petek temizleme fiyatları için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Peteğinizin bir kısmı soğuk, bir kısmı sıcaksa, tıkalı anlama gelir. Faturaların yükselmesi ve odanın ısınmamasına yol açar. Temizlenmeyen petekler, boşa giden doğalgaz faturası anlamına gelir. Bu sebeple kışa girmeden kombi bakımı kadar önemli olan petek bakım işlemlerini gerçekleştirmenizi öneririz. Hizmet kalitesini güncelleyen firmalar, bu konuda etkili yöntemleri tercih ederek, temizleme işlemini sorunsuz bir şekilde gerçekleştirmektedir.

İzmir Petek Temizliği Servisi

Kış aylarında kombi keyfini çıkarmak için, peteklerin temiz olması gerekir. Firmamız, petek temizliği konusunda deneyimli eleman kadrosuyla, peteklerinizi kışa hazırlıyor. Kış aylarında aile bütçesini sarsan doğal gaz faturası gelir. Buna rağmen ısınmayan peteklerden kurtulmak için petek temizliği yaptırın. %30 varan ısı performans artışı sağlayın. İzmir petek temizliği servisimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Tıkla Ara