İzmir Hatay Tesisatçı

İzmir Hatay Tesisatçı olan firmamız Dere Tesisat İzmir hatay semtinin her bölgesine hizmet vermektedir.İnönü caddesinin 2sokak üstünde olan ofisimizi arayıp ustalarımız ile görüşüp randevu alabilirsiniz.Ev ve işyerlerinizdeki su kaçağı sorunlarından tadilata ilişkin taleplerinize, gider tıkanıklıklarının kırıp dökmeden açılmasından ısıtma sisteminizin petek temizliğine kadar tüm ihtiyaçlarınıza memnuniyet garantili çözümler sunmaktayız.Geniş bir servis ağına sahip olan firmamız bünyesinde sadece deneyimli, modern tesisat cihazlarının kullanımı konusunda eğitim görmüş ve yaptığı işte her zaman için sorumluluk sahibi olan tesisat ustaları bulunmaktadır. Servis ekibimizdeki tesisat ustaları eski usul denen çağdışı yöntemlerle çalışmamakta, petek temizliğinden su kaçağı bulma veya gider tıkanıklığı açma gibi işlemlere kadar tüm hizmetlerinde son teknolojiye sahip özel üretim ekipmanlar ve ithal kimyasal ürünler kullanmaktadır.

Pratik, zahmetsiz ve memnuniyet garantili tesisatçı hizmetleri sunan şirketimiz iddiasını fiyat konusunda da devam ettirmekte, siz değerli müşterilerine İzmir’in en avantajlı fiyat seçenekleriyle hizmet vermektedir.

İzmir Hatay Su Tesisatçısı

Uzmanlığıyla bireysel ve ticari ihtiyaçlarınızın hepsine pratik ve bütçe dostu çözümler sunuyoruz. Firmamız tadilat işlerinizden acilen çözülmesi gereken onarım ihtiyaçlarınıza kadar her türlü talebinizi karşılayabilecek deneyime sahiptir. Tesisat sektöründe kullanılan yeni teknolojileri uzaktan takip etmek yerine ekipmanlarımızı sürekli yeni nesil cihazlarla yenilediğimiz ve altyapı yatırımlarına devam ettiğimiz için tamirat ve tadilata ilişkin tüm ihtiyaçlarınıza zahmetsiz ve ekonomik çözümler sunabiliyoruz. Şantiye alanına dönen ev ve işyerlerinin eski haline getirilmesi için yüklü harcamalar yapılması gerektiğini çok iyi bildiğimiz için tadilat ve onarım hizmetlerimizin tamamında modern teknolojiden sonuna kadar faydalanıyor, tesisatla ilgili işleri her zaman mümkün olan en akılcı çözümlerle yapıyoruz.

İzmir’in Her Yerinde, 7/24 Hizmetinizdeyiz

Profesyonel hizmet anlayışımız ve her bütçeye uygun fiyat seçeneklerimizle siz değerli müşterilerimize İstanbul genelinde hafta içi sonu demeden kesintisiz olarak tesisatçı hizmetleri sunuyoruz. Kırmadan su kaçağı tespiti ve onarım, petek temizliği, robotla kırmadan tıkanıklık açma, tadilat ve onarıma ilişkin tüm ihtiyaçlarınızda bize ulaşabilirsiniz. Randevu taleplerinizin yanı sıra danışma hattımızı her türlü sorunuz için arzu ettiğiniz zaman arayabilir, müşteri temsilcilerimizden tesisat işleriniz için fiyat talep edebilirsiniz. İzmir hatay tesisatçı olarak her zaman hizmetinizdeyiz.

Hatay İzmir Tesisat Ustası

Tesisat işlerinizin tamamına güvenilir, garantili ve her zaman ekonomik çözümler sunan firmamız tadilat ve tamirat işlerinde de farkını ortaya koyuyor. Dere Tesisat olarak  sektörümüzdeki modern gelişmeleri yakından takip eden ve sadece takip etmekle kalmayarak Avrupa’dan yeni model ekipmanları ithal eden firmamız, ev ve işyerinizdeki tesisat işlerinin tamamı için pratik ve her bütçeye hitap eden çözümler sunmaktadır. Su kaçaklarını kırıp dökmeden özel sistemlerle bulan ve her tip gider tıkanıklığını robot sistemlerle kırmadan içerden açan ekiplerimiz, tadilat ve tesisat tamiriyle ilgili talepleriniz için de akılcı hizmet seçenekleri sunmaktadır. Tesisat yenileme, eski atık su ve temiz su tesisatlarının değiştirilmesi, her tip armatürün montajı, pimaş boru döşeme ve yenileme İzmir genelinde haftanın tüm günleri sunduğumuz hizmetlerdir.

 

izmir hatay tesisatçı

Tıkla Ara