Çeşme Su Kaçağı Tespiti

Çeşme Su Kaçağı Tespiti

Çeşme su kaçağı tespiti hizmetimiz ile konutlarınızda oluşan rutubetlenmeler ve su kaçaklarını kırmadan dökmeden noktasal olarak tespit ediyoruz. Çeşme bölgesi genellikle yazlıkların ve otellerin olduğu bölge olduğu için rutubet problemleri çok sık görülmektedir. Rutubet sorunlarını nem ölçer cihazlarımız ve kameralı su kaçak cihazlarımız ile noktasal olarak tespit ediyoruz.

Çeşme su kaçağı tespit ekiplerimiz kameralı su kaçak tespiti uygulaması yaparken boruların iç kısmı, yerleştirilen kameralarla birlikte en ince ayrıntısına kadar detaylı bir şekilde incelenir. İnceleme esnasında çatlak veya kırıkların tespiti gerçekleştirilerek sızıntının tam olarak nereden geldiği nokta tespit yöntemi sayesinde tespit edilir. Ardından ise kaçağa müdahale edilerek sorun ortadan kaldırılır.

Çeşme kameralı su kaçak tespiti herhangi bir fayans ve seramik kırmadan yapıldığı için kişiye hem daha az zarar çıkarmakta, hem de zamandan tasarruf ettirmektedir. Bu sayede günümüzde kırmadan su kaçağı tespiti uygulamaları arasında en çok tercih edilen yöntem bu olmaktadır.

Cihazlı Çeşme Su Kaçağı Tespiti

Cihazlı çeşme su kaağı tespiti günümüz teknolojisi ile su tesisatlarındaki sızıntı ya da kaçak kısa zamanda noktasal olarak tespit edilebilmektedir. Tesisatın gerek sıcak su hattındaki, gerekse soğuk su hattındaki herhangi bir kaçak hiçbir yeri kırmadan, çok kısa zamanda noktasal tespit edilebilmektedir. Eski sistemsizliğin ve ekipman yokluğunun vermiş olduğu maddi-manevi tüm sıkıntıları ortadan kaldırmaktadır. Size maddi olarak da, zaman olarak da ciddi tasarruf imkanı sağlamaktadır.

Unutulmaması gereken bir konu vardır ki; o da hiçbir teknoloji insan olmadan çözüm üretememektedir. Firmamız, Su kaçağı tespitinde teknolojinin en son ürünleri olan ekipmanları tercih ederken, ekibini de işinde uzmanlaşmış, donanımı güçlü arkadaşlardan oluşturmaktadır. Deneyimli uzman arkadaşlarımız size yardımcı olacak, sorununuzu en kısa zamanda çözüme kavuşturacaktır.

çeşmesu kaçağı bulma servisi firması olarak su kaçağını makineyle arama yapma işlemlerinin yanı sıra indirimli, ekonomik, pahalı olmayan, kampanyalı tarifeler, fiyatlar sunarak da bütçe dostu olmaya devam ediyoruz. Unutmayın ki küçük bir sızıntı araştırmasında bile komple tesisat yenilemesi ve bakımına gerek yoktur. Hasar cihazlar tarafından bulunur, işaretlenir ve küçük bir alanda tamirat olacağı için aynı gün içinde temiz halde onarım yapabiliriz. Hatta bazı su tesisatı kaçağını onarma işlemlerinde ilaç, kimyasal kullanımı nedeniyle tamirat bile yapılmadığını da eklemek isteriz.

Termal Kamera Su Kaçağı Tespiti Çeşme

Son yıllarda pek çok farklı alanlarda kullanılmaya başlanmış olan cihazlar, insanların yaşam kalitesinin artmasına neden olmaktadır. Bahsedilen cihazlar arasında yer alan termal kameralar, çeşitli amaçlar doğrultusunda kullanılabilmektedir. Söz konusu olan amaçlardan birisi de su kaçaklarını bulabilmek içindir. Özel indirimli fiyatlar üzerinden çeşme su kaçağı tespiti hizmetlerine yer vermekte olan firmamız, bu işlem için termal kamera cihazlarını eksiksiz olarak kullanmaktadır. Bu sayede çeşitli yapı alanlarında meydana gelebilecek olan su kaçaklarını, daha kısa süreler içerisinde bulabilmek mümkündür.

Çeşme Cihazla Su Kaçağı Bulma Servisi

Çeşme’de Cihazla su kaçağı bulan firma hizmetleri farklı makineler kullanmaktadır. Bunlardan bazıları elde edilen görüntü ile kaçağın bulunmasını sağlarken bazıları ise ses ile bunu sağlamaktadır. Kullanılan cihazlar arasında bulunan akustik dinleme cihazı su boruları içindeki suyun sesini algılayabilmekte ve bunun sayesinde de kaçağın olduğu yeri rahatlıkla tespit edebilmektedir. Kaçağın olduğu bölgedeki suyun sesi diğer yerlerden çok daha farklı olduğu için söz konusu tespit rahat bir şekilde yapılırken kaçağın çok küçük olması durumunda ise farklı bir yöntem uygulanmaktadır. Çok küçük sızıntılardan ses gelmemekte ve bundan dolayı da dinleme cihazı ses tespiti yapamamaktadır. Böyle durumlarda evdeki bütün musluklar kapatılmakta ve tesisata basınç uygulanmaktadır. Böylece kaçaktan sızan su miktarı ve bununla birlikte çıkan ses seviyesi artmaktadır. Böylece su kaçağının olduğu yer tespit edilebilmektedir.