Bornova Su Tesisatçısı

Bornovasu tesisatçısı olarak firmamız bornovanın neresinde olursanız olun hizmet vermektedir. Bornova su tesisatçısı bornova ilçesinde yaşayan ve her türlü su tesisatı problemi yaşayan kişilerin firmamıza başvurması sonucunda aldığı hizmettir. İzmir’de özellikle bazı bölgelerde bulunan binalarda çeşitli nedenlerden dolayı su tesisatı problemleri meydana gelmektedir. Kişiler bu problemlere çözüm bulabilmek için profesyonel firmalar ile iletişime geçerler. Dere Tesisat olarak su tesisatlarında yaşanan problemler sonucunda bizimle iletişime geçen müşterilerimize en kaliteli ve en profesyonel bornova su tesisatçısı hizmetini vermekteyiz. Peki, Beylikdüzü su tesisatçısı hizmetlerimiz nelerdir?

Bornova Su Tesisatçısı Servisi

Bornova ve etrafındaki ilçelerde ikamet eden vatandaşlarımız için sunduğumuz bornovatesisatçı hizmetlerimizi aşağıdaki gibi sıralamak mümkündür. Evlerimizin, iş yerlerimizin içerisinde bulunan evyeler, banyo küvetleri, klozetler, lavabolar, bataryalar, duş tekneleri sıhhi tesisat elemanları olarak bilinmektedir. Sistemin kurulmasından sonra kontrol amaçlı Musluklar ve muslukların içerisine contalar konulur. Genel olarak sıklıkla yaşanan conta sorunları sıhhi tesisat problemleri arasında yer almaktadır. Ya da tesisat borularında oluşan sıkıntılar, klozet teki muslukların çalışmaması, evyelerden gelen kötü, pis kokular gibi günlük hayatta sıklıkla karşılaştığımız sıhhi tesisat problemlerinden bazılarıdır.

Tuvalet Tıkanıklığı Açma Bornova

Tuvalet ya da klozet tıkanıklığı ev ya da iş yerlerinde sıklıkla meydana gelen büyük bir problemdir. Kişiler bu problem ile karşılaştıkları esnada büyük bir paniğe kapılabilir. Ancak kişilerin paniğe kapılmadan bizimle iletişime geçmeleri ve tuvalet tıkanıkları için çözüm aramaları gerekmektedir. Bornova tesisat servisi olarak robotlu kılavuzlar ile tuvalet tıkanıklığı açma işlemi yapıyoruz.

Bornova Lavabo Tıkanıklığı Açma

Lavabo tıkanıklığı ev ve iş yerlerinde çok sık meydana gelen diğer bir su tesisatı problemidir. Ev ya da iş yeri sahiplerinin lavabolara çeşitli maddeleri atması ile meydana gelmektedir. Lavabo tıkanıklıklarına çözüm bulmak için firmamız ile iletişime geçmelisiniz. Firmamız Dere Tesisat Kameralı sistem ile tıkanıklık açma hizmeti vermektedir.

Su Kaçağı Tespiti Bornova

Su kaçağı, ev ve iş yerlerinde oluşan en sık su tesisatı problemidir. Su sızıntıları birbirinden farklı bazı nedenlerden dolayı oluşabilmektedir. Firmamızın müşterilerine sunduğu Bornova su tesisatçısı hizmeti sayesinde ev ve iş yerinizde yaşadığınız su kaçaklarını kolaylıkla ortadan kaldırabilirsiniz. Su kaçağı tespiti servislerimiz elektronik cihazlar ile hizmet vermektedir.

Bornova Tesisatçı Hizmetimiz

Firmamız hizmet bölgesinde bulunan tüm semt ve ilçelere en kaliteli ve en güvenilir su tesisatçısı hizmetini sunar. Alanında uzman ve deneyimli ekibimiz ile evlerinizde yaşadığınız tesisat problemlerine çözüm sunuyoruz. Eğer siz de ev ve işyerinizde su kaçağı sorunu yaşıyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. Hizmetlerimizden detaylı bir şekilde faydalanabilirsiniz.

 • Rezervuar Tamiri
 • Sifon arızası tamiri
 • Musluk değişimi
 • Batarya tamiri
 • Batarya montajı
 • Şofben bağlama
 • Su tesisatı
 • Su kaçağı tespiti
 • Petek Temizleme
 • Tıkanıklık açma
 • Lavabo açma

 

Tıkla Ara